Kingituseks Aqva Hotel & Spa kinkekaart

kinkekaart

Sinu sõbrad ja pere armastavad veemõnusid ja saunaskäiku, nautida spaaelamusi ja massaaže ning peavad lugu hõrkudest a´la carte roogadest! Parim võimalus neid üllatada ja rõõmustada on kinkida Aqva kinkekaart!

Alates 2.01.2019 ei väljastata teenusepõhiseid kinkekaarte, saadaval on ainult summalised kinkekaardid!

Kinkekaarte on võimalik osta Sulle sobivale summale.

Saad need soetada Aqva hotelli, veekeskuse või spaakeskuse vastuvõtust, e-poest või telli see endale koju posti teel meie müügiosakonnast!
Kaardi posti teel väljastamise eelduseks on ettemaksu laekumine. Kinkekaardi tellimisel posti teel lisandub juurde tähitud kirja saatmise tasu 4,55 €.

Telli kaart müügiosakonna telefonil +372 326 0005, +372 326 0014 või
e-postil: sales@aqvahotels.ee

Aqva summalisi kinkekaarte saab osta ka Wrisi kontoritest Tallinnas ja Jõhvis, Estraveli büroodest Tallinnas (Suur-Karja büroo, Pärnus (Kuninga tänava büroo) ja Tartus (Vallikraavi tänava büroo). Saadaval 50 € ja 100 € väärtuses kinkekaardid.

Kinkekaardi reeglid:
1. Kinkekaart on summaline.
    Kinkekaardi kõige väiksem väärtus on 20 €.
2. Kinkekaarti saab realiseerida kõikides Aqva Hotel & Spa üksustes.
3. Kinkekaart ei ole personaalne, seda võib edastada kolmandatele isikutele.
4. Kui tarbitavate teenuste summa ületab kinkekaardi väärtuse, siis nende eest tasub kaardiomanik täiendavalt. Kui valitud teenuse maksumus on väiksem kui kaardi väärtus, siis kasutamata jääki rahas välja ei maksta. Kinkekaarti ei pea korraga realiseerima, seda saab kasutada korduvalt kehtivusaja jooksul, kuni seal on rahalisi vahendeid.
5. Kinkekaarti ei saa vahetada sularahaks.
6. Kinkekaardi kehtivusaeg on pool aastat.
7. Kinkekaart kehtib maksevahendina ainult otse läbi hotelli broneeritud teenustele, seda ei saa arveldamiseks kasutada läbi online broneerimissüsteemide või edasimüüjate kaudu broneeritud teenustele.
8. Kinkekaardiga ei saa osta uut kinkekaarti.
9. Kehtivusaja ületanud kaarti ei ole võimalik arveldamisel kasutada. Kaart annulleeritakse. Rikutud või kaotatud kinkekaarti ei vahetata uue kaardi ega sularaha vastu.

 

Teenused (hoolitsused, majutus, paketid), mille eest soovite tasuda kinkekaardiga, palume eelnevalt broneerida otse hotelli müügiosakonnast E-R 9-17 telefonidel
+372 326 0005, +372 326 0014, +372 326 4464 või e-postil: sales@aqvahotels.ee