Oleme ajutiselt suletud. Loe lisaks...

P, 15/03/2020 - 10:13

Hei kallid!

 

Kogu maailmas tekkinud olukord, kus kõik peavad andma oma panuse, et pandeemiaks kuulutataud COVID-19 viirus saaks võimalikult kiiresti seljatatud.

Sellest johtuvalt oleme hetkel suletud kuni 1. aprillini ja sealt edasi järgime korraldusi Eriolukorra juhilt. Püsige Teie ka kodus. Kasutame kõik seda aega, et leida väärt ideid ning ammutada uut inspiratsiooni ja jõudu!

Sõber, palun lihtsalt tea, et niipea, kui elu hakkab uuesti oma tavapärast rada kulgema, oleme Sinu jaoks jälle olemas. Kui diivan on kodus lohku magatud, siis meie hoolsad toateenindajad valmistavad ette sulle puhta toa, kus ootab Sind supermugav voodi koos pilvepehmete patjadega.  Kui kodus istumisest on kondid kanged, siis AQVA soojad saunad aitavad sul jälle tippvormi naasta ning meie armsad massöörid mudivad su jälle nõtkeks. Kui kartulit ja tatart on juba küllalt söödud, siis meie rõõmsameelsed teenindajad pakuvad sulle lahke naeratuse saatel meie osavate kokkade poolt valmistatud hõrke roogi.

Hoiame sellel keerulisel ajal ikka üksteisest eemale ja kohtume juba varsti!

Ole kursis kõige värskemate uudistega, meie kodulehe ja Facebooki vahendusel. Küsimuste korral palume kirjutada: info@aqvahotels.ee

 

Sinu AQVA