Lastehoolitsused

Hell massaaž kehale, mis annab esmase kogemuse imelisest spaamaailmast. Sobib lapsele vanuses 7-12 eluaastat.

Kehamassaaž, milleks kasutatakse mee-sarnase konsistentsiga massaažigeeli. Mesilasvaha ja naturaalse kakaoga geel pehmendab ja toidab nahka ning jätab nahale mõnusa aroomi. Sobib lastele vanuses 7-12 eluaastat.

Hoolitsus on neile, kes naudivad sooja, vett ja massaaži. Hoolitsus toimub vesimadratsil, mis tekitab kaalutu oleku tunde. Hoolitsus on võimalik nautida leebe hellitusena kui ka intensiivsema massaažina.

Valida saab viie erineva programmi vahel:

  •          kogu keha programm;
  •          programm seljale ja õlavöötmele;
  •          programm jalgadele ja puusadele;
  •          programm õlavöötmele;
  •          programm alaseljale, nimmepiirkonnale, istmikule.

Hellitav küünte- ja kätehoolitsus väikestele tüdrukutele. Vanema loal lakitakse küüned. Soovitav vanuses 4-12 eluaastat.

Näohoolitsus algab näonaha puhastusega, kus kasutatakse niisutavat ja rahustavat puhastuspiima ning toonikut. Seejärel kantakse nahale õrnatoimeline kreemkoorija, mille ajal saab nautida mõnusat peamassaaži. Seejärel näonaha turgutamine niisutava ja värskendava maskiga. Maski toimimise ajal kätemassaaž. Hoolitsus lõpeb niisutava näokreemi kandmisega nahale. Sobib lastele vanuses kuni 12.

Värskendav naha puhastus, koorimine ja aurutamine. Sooja auru ajal nauditav peamassaaž. Seejärel eemaldatakse komedoonid ning kantakse nahale puhastav ja niisutav mereliste toimeainetega mask. Maski ajal lõõgastav kätemassaaž. Hoolitsuse lõpetuseks kantakse näole ja kaelale niisutav ja kaitsev kreem. Sobib lapsele vanuses 12-15.

 

Broneeri telefonil +372 326 0015

P-N 9:00 - 20:00
R-L 9:00 - 21:00