Massaažid

Sisu: Rootsi massaaži ja shiatsu võtteid hõlmav hoolitsus kahe massööri koostöös.
Algab kuiva massaažiga läbi riiete, järgneb keha töötlemine ja mudimine õliga ning venitavad võtted shiatsust.
Kahe massööri abil pööratakse lihastele palju rohkem tähelepanu ning kogu hoolitsus on tunduvalt intensiivsem kui ühe terapeudiga.
Rohkem keskenduvad massöörid seljale ja jalgadele, kuid mõnusa massaaži osaks saab kogu keha pealaest jalatallani nii eest- kui tagantpoolt.

Mõju: eriti hea nõrkadele lihastele, aitab sügavalt lõõgastuda ning unetuse vastu.

Kehamassaaž kombineeritud soojateraapia, toksiinide eemaldamise ja niisutava nahahooldusega. Massaaž vähendab lihaspingeid ja lõõgastab sügavalt, isesoojenev kihisev seljamask omab toksiine väljutavat ja energiat andvat toimet. Soe mähis kihiseb mõnusalt selja all, tagab suurepärase lõõgastumise, massaaž on tulemuslikum.


 

Öeldakse, et elu üks suurimaid rõõme on tunne, kui keegi kammib su juukseid. Lisades juurde paitused-silitused, saab kokku võrratu peamassaaži.

Sisu: Hoolitsus algab juuste kammimisega, mille järel tilgutab terapeut juustejuurtele viinamarjaseemneõli. Järgnevalt masseeritakse nägu, survepunkte peas, ka kaela, õlgu. Lõpuks mudib terapeut ka käsi. Hoolitsus lõpeb lülisamba masseerimisega istukil.

Mõju: Aitab leevendada mitmeid hädasid (pingepeavalud, krooniline migreen, ärevus, stress), parandab vereringlust ja soodustab juuksekasvu.

Sobib hästi ka rasedatele.

Idamaa uskumuse kohaselt jookseb energiavoog üle terve keha mööda kindlaid kanaleid (meridiaanid). Meridiaanidel oma kindlad survepunktid, mis mõjutavad teatud organeid. Kui hiina meditsiinis kasutatakse punktide survestamiseks nõelu, siis shiatsuga tehakse seda sõrmede abil.

Sisu: Enne shiatsut antakse kliendile avarad riided. Massaaži käigus avaldatakse sõrmede ja pihkudega tugevat survet üle keha (jalad, käed, selg, õlavööde, pea, kõht), kasutatakse venitamist ja teisi massaažitehnikaid.
Massaaž on tugev (koostöös terapeudiga võib teraapia olla ka pehmem), jõuline, aktiivne. Terapeut kasutab shiatsus ka põlvi, jalgu ja küünarnukke punktide survestamiseks. Massöör tegutseb aktiivselt kliendi kehaga, kasutades mitmeid erinevaid võtteid.
90minutilisel massaažil käiakse survepunktid lisaks veel korra üle.

Mõju: Rahustab sümpaatilist närvisüsteemi, parandab vereringet, ainevahetust, leevendab stressi, pea- ja seljavalu, ärevust, depressiooni, liigesvalusid, pingeid õlavöötmes. Sobib hästi spordiharrastajatele liigesliikuvuse parandamiseks ja lihaste venitamiseks.

NB! Pärast shiatsut võite kogeda külmetussümptomeid. Köhimise ja rögaeritusega proovib keha shiatsust saadud stimulatsiooni abil jääkidest lahti saada. Võite kogeda väsimust (inimene, kel on pidev närvipinge, võib tunda pärast stressis vabanemist vajadust magada ja puhata).
Ilmneda võivad ka valud keha erinevates piirkondades.

Traditsioonilises Filipiini massaažis kasutatakse banaanilehti, et hoida teraapia käigus tekkivat soojust ja tagada turvaline energiavool kehas. Banaanilehed ei lase välistel faktoritel (jahedus, tuul) kehasse tungida. Hilotit viivad läbi massöörid Filipiinidelt.

Sisu: Hilotis kasutab massöör sõrmeotsi ja peopesi keskmise tugevusega massaažiks. Hoolitsuse käigus  soojendab terapeut banaanilehti küünalde kohal ja asetab need turjale, alaseljale ja hiljem ka kõhule.
Masseeritakse kogu keha varbaotstest pealaeni, sealhulgas ka nägu, rinnad ja istmik (soovi korral jäetakse need välja).

Mõju: lõõgastab lihaseid, vähendab stressi, parandab verevarustust, kiirendab ainevahetust jpm.

Piirangud:
Ägedate nakkuslike haiguste korral (hepatiit, tuberkuloos)
Traumast tingitud verejooksud, luumurrud
Hematuuria, meleena, hematemees, roospõletik, mädane artriit, osteomüeliit, (veri)koeranael, ninaverejooks, haavandiline dermatiit, septsitseemia
Laiaulatuslikud põletusarmid
Vähipatsiendid
Varikoossed veenid, veenipõletik, aneüsm, kõrgvererõhktõbi

Massaaž aitab vabaneda füüsilisest pingest, on samuti kasulik kehale ja hingele. Massaažiküünalde kasutamine muudab selle erakordselt nauditavaks keha- ja nahahoolitsuseks.
Sulanud massaažiküünla vaha koostises olevad soe kookosõli, eeterlikud õlid ja looduslikud vahad pehmendavad ja niisutavad nahka külluslikult.
Spetsiaalsed erinevad taimeekstraktide ja eeterlike õlide kombinatsioonid võimaldavad saavutada erinevat üldtoimet- tasakaalustavat, rahustavat või aktiviseerivat.

Wellness massaaži eesmärk on tekitada hea enesetunne,  iga minut rahustab, ning lõõgastab. Massaaž aitab leevendada stressi, rahustada ärevust ning suurendada kehateadlikkust. Wellness massaaž aitab luua tasakaalu sinu kehas, eesmärgiga parandada tervist ja heaolu.Massaaž põhineb Hawaii Bodyworks tehnikal.


Massaaž soojade laavakividega on sügavlõõgastav, taastab keha energiavarusid. Mineraalsete kivide energia, soojus ja massaaž hellitavad teie keha ja hinge.

Massaaž põhineb Hawaii Bodyworks tehnikal, mis tasakaalustab teie keha ja vaimu. Tagab meeldiva lõõgastuse, pärsib stressihormoone ning loob kehas harmooniat. Teie ise valite meelepärased aroomiõlid, lähtudes enesetundest ja eelistusest.


Täiuslikud hetked pingete leevendamiseks selja- ja õlavöötmes. Põhjalik massaaž turjale, seljale, õlgadele, kätele. Masseerimisel kasutatakse sametist avokaadoemulsiooni, mis pehmendab ja niisutab tõhusalt teie nahka.


Terve ja sirge selg mõjutab otseselt meie enesetunnet ja heaolu. Parima tulemuse nimel seotakse ühte spaateraapiasse keha soojendus, selja vabastamine pingetest hõljudes Thermo Spas ning tõhus pooletunnine massaaž. Spaateraapia terve selja nimel aitab nii õlavöötme kui alaselja pingete ning probleemide korral.
Esmalt (nr 1) naudite 30 minuti jooksul tõhusat seljapiirkonna massaaži. Kogemustega massööri käed töötlevad hoolikalt enam tähelepanu vajavat piirkonda seljal. Seejärel (nr 2) lõõgastute kaaluta olekus mõnusalt soojas vesi/õhkmadratsiga Thermo Spas. Keha ja selg vabanevad pingetest. Soojus aitab parandada verevarustust ja kosutada keha hapnikuga. Tunnete, et selg on sirgem ja vabam, lihaspinged vähenenud.

Sisu: klassikaline terve keha massaaž. 

Mõju: massaaž leevendab nii psüühilisi kui ka füüsilisi pingeid.

 

Sisu: Terapeutiline sügavatoimeline massaaž. Massaaž on pigem tugev ja põhjalik, kuid tugevust reguleeritakse koostöös kliendiga. Hoolitsust tehakse läbi rätiku kui ka kreemi ja õliga.
Terapeut töötleb lihased läbi sügavuti ja põhjalikult ja on pigem virgutav kui lõõgastav. Masseeritakse pealaest jalatallani eest ja tagant.

Mõju: Shanghai massaaž sobib õlavöötme, selja ja jalgade vaevuste korral.  Mõjutab energiavälja, lõdvestab, ennetab ja vähendab stressi

Sisu: Tai massaaž on rahulik, hingamise rütmis teostatav teraapia, milles kasutatakse palju venitusvõtteid, kloppimist kui ka mudimist. Klient saab enne teraapiat mugavad riided, milles hoolitsuse ajal mugavalt asendeid vahetada.
Massöör kasutab oma keharaskust, põlvi, taldu, nukke, sõrmi erinevateks võteteks ja massaažiks. Mitmed asendid on tuntud ka joogast.

Mõju: Aitab lihaspingete korral, parandab lihaste elastsust ja liigeste liikuvust ja painduvust, aitab kaasa lümfi ja vereringe tööle, soodustab siseorganite tegevust. Massaaž mõjutab energiavälja ja rahustab.

Tai massaaž ei sobi: põletikuliste ja krooniliste nahahaiguste korral, liigeste ja kõõluste põletikuga ning põletikulise seisundiga organismis, südame- veresoonkonna haiguste, kõrge vererõhu, traumade- luumurdude, lihasetraumade, nihestuste, kunstliigeste, osteoporoosi, vähi, palaviku, veenilaiendite, tromboosiohu ja raseduse korral, samuti uimastite mõju all või joobes kliendile.

Kõikide krooniliste ja ägedate haiguste korral on soovitav konsulteerida arstiga. Seljaoperatsioonist peaks olema möödunud vähemalt aasta ja kõhupiirkonna operatsioonist vähemalt 2 aastat.

Sisu: bambuse massaažis kasutab terapeut keha töötlemiseks nii käsi kui ka bambuseroogasid. Bambusroo abil saab avaldada kehale tugevamat survet ning mõjutada punkte sügavamalt. Hoolitsus on klassikalisest massaažist pisut tugevam.

Mõju: Bambuse massaaž on lõõgastava, rahustava, vettväljutava ja taaselustava toimega. Bambuse massaaž sobib nii meestele (eriti sportlastele) kui ka naistele (eriti turses või kiulise tselluliidi kollete puhul). Stimuleerib vere – ja lümfiringet.

Ei soovitata veenilaiendite puhul ja rasedatele.

Tai herbali teraapia kombineerib kokku traditsionaalse tai massaaži, aroomiteraapia ja taimede tervistava jõu.

Sisu: Kliendile asetatakse enne hoolitsust kehale niiske ja soe rätik, et avada poorid. Seejärel algab terve keha massaaž. Tai herbal massaaži tehakse tai taimsete keradega, mis on sisult puuvillasest riidest pallikesed, mille sees on rohkelt ürte ja ravimtaimi (nt sidrunhein, kahvrilaimipuu, tamarind, ingver, seebikaun, mangustan).
Kerad asetatakse 30 minutit enne hoolitsust kuuma õli sisse, et vallandada taimede tervistav jõud. Ühest küljest avaldab mõju taimedest tulev eriline aroom kui ka pallidega tehtav massaaž.

Mõju: Hoolitsus aitab lihaskanguse puhul, stressi ja külmetuste vastu, kuid aitab kaasa ka uute rakkude kasvule, pärast seda, kui on toimunud pooride avamine ja naha puhastus.
Hoolitsuse aroomitraapia on eriti efektiivne ülemiste hingamisteede ravis (sealhulgas astma, bronhiit ja gripp), peavalu ja ninakõrvalkoobaste vaevuste puhul. Keradega tekitatav kompressioon stimuleerib siseorganeid ja lümfe, parandab verevarustust ja vähendab lihas- ja liigesvaevuseid. Kogu teraapia vabastab stressist, ärevusest ja roidumusest.

Kehamassaaž, milleks kasutatakse mee-sarnase konsistentsiga massaažigeeli. Mesilasvaha ja kookosõliga geel pehmendab, toidab ja toniseerib nahka ning tänu naturaalsele kakaole taastab naha terve sära. Šokolaadimassaaž annab tõelise naudingu ning jätab nahale ahvatleva aroomi.

 

Broneeri telefonil +372 326 0015

P-N 9:00 - 20:00
R-L 9:00 - 21:00