Broneeri

Vesi & saun

Vesi & saun

Kuus basseini ja kaheksa sauna koos lõõgastavate saunarituaalidega võimaldavad nautida saunakultuuri unustamatul moel.

Veekeskus

 

Hommikuujumine
E-R 7-10

Veekeskus
E-R 9-22
L, P 8-22

 

Atraktsiooniderikkas veekeskuses leiavad tegevust nii lapsed kui täiskasvanud. Ujumis- ja suplemisrõõmu pakuvad kuus basseini. Valikust leiab koskedega lainebasseini, vastuvoolu ujumisraja, mitmete koskede ja veealuste massaaživõimalustega lõbubasseini, aastaringselt avatud välibasseini, 25-meetrise 6 rajaga sportbasseini, liutoru, 2 lastebasseini ja mullivannid. Seikluslikumaks külastuseks tasub üles otsida valgusefektidega liutoru.

Veekeskuse baar on täiuslik koht, kus lõõgastuda peale intensiivset saunakülastust ja nautida jahutavat jooki või kustutada nälga valides meelepärase snäki baari toidumenüüst.

 

Vee- ja saunakeskuse hinnakiri

Koskedega lainebassein

Vastuvoolu ujumisrada

Koskede ja veealuste massaaži­võimalustega lõbubassein

Aastaringselt avatud välibassein

25-meetrine 6 rajaga sportbassein

Mullivannid

Beebibassein ja lastebassein

Valgus­efektidega liutoru

Saunakeskus

 

E-R 10-22
L, P 8-22

Saunad avatud
E-N 10-15 leilisaun +100 °C, leilisaun +75 °C, kadakasaun +50 °C, aroomi-aurusaun +45 °C
E-N 15 -22 kõik saunad
R 10-22 kõik saunad
L, P 8-22 kõik saunad

 

Saunakeskuse kaheksa sauna pakuvad võimalust nautida saunakultuuri parimal tasemel. Saunade valikust leiab kadakasauna, aroomi-aurusauna, soola-aurusauna, infrapunasauna, sanaariumi ning erinevate temperatuuridega leilisaunad.

 

Vee- ja saunakeskuse hinnakiri

Sanaarium

Madala temperatuuriga lõõgastumisaun. Rahustab, puhastab  ja värskendab

Leili­saun

Kuum saun, mis mõjub positiivselt nii kehale kui vaimule. Puhastab ja noorendab.

Leili­saun

Mõõduka kuumusega saun. Vähendab väsimust ja puhastab meeli.

Leili­­saun

Automaatse leiliga keskmise kuumusega saun. Lõõgastab ja annab energiat.

Soola-aurusaun

Aurusaunas soolaga enda hõõrumine mõjub kooriva hooldusena ja saunast väljudes tundub nahk tõeliselt siidine. Parandab naha tekstuuri, toonust ja elastsust.

Aroomi-aurusaun

Aurusaun mõjub naha verevarustust parandavalt, turseid vähendavalt ning karastavalt. Aur puhastab nahka. Paraneb naha struktuur, toonus ja elastsus. Aroom loob lõõgastava meeleolu.

Kadaka­saun

Madal temperatuur ja kadakapuidu ehe aroom loovad ideaalse koosluse pikemaks lõõgastuseks.

Infrapuna­­saun

Infrapunasaun toimib soojuslainete energia kandumisel õhuruumi.

Spetsiaalselt ehitatud saun laseb ohutul kiirgusel tungida võimalikult sügavale inimkehasse. Infrapunasaun tugevdab organismi immuunsussüsteemi.

Jõusaal

E-R 7-22
L, P 8-22

Sissepääs 1,5h 8 €
Hotelli klientidele on jõusaali kasutamine ja ringtreeningus osalemine tasuta!

Aqva jõusaalis ootavad teid kardioseadmed ja jõumasinad. Jõusaal on varustatud kvaliteetsete seadmetega: seljasirutuspink, alakõhupink, rinnaltsurumispink, reguleeritav pink, kõhulihastepink, horisontaalpink, biitsepsipink, ristvedu trenažöör, rinnalihaste trenažöör, seljalihaste trenažöör, õlalihaste trenažöör, jalalihaste trenažöör, jooksurada, crosstrainer, stepper, velotrenažöör, sõudetrenažöör. Hantlite valik ulatub 1 kg kuni 36 kg.

Ringtreening jõusaalis igal E, K ja R. Intervalltreeningu põhimõtteid järgiv ringtreening kaasab kõiki suuremaid lihasgruppe. Pärast kerget soojendust sooritatakse harjutused. Ringtreening kestab 45 minutit ja lõppeb venitussessiooniga. Treeningrühma suurus on 12 inimest, vajalik etteregistreerimine telefonil 326 0010

Treeningud

AQVA vesiaeroobika 8 €

See on  veesõprade jaoks parim viis enda vormis hoidmiseks. 45 minutit kestva tunni meeleolu tõstab muusika. Olenevalt treeningtunni iseloomust pööratakse rohkem tähelepanu aeroobse võimekuse parandamisele või lihastreeningule. Tunnis osalemine ei eelda ilmtingimata spetsiaalset ettevalmistust, head ujumisoskust ega eritreeningut. Tund lõppeb kergete venitusharjutustega. Vesiaeroobika sobib igas vanuses naistele ja meestele.

Beebide ujutamine 6 €

Mängulaadne tegevus vees, mis peab talle pakkuma rõõmu ja ei tohi liialt väsitada. Eesmärk on imiku karastamine ja eakohaste võimete kasutamine. Ujutamine toimub instruktori nõuannete järgi. Pärast sündi on vesi beebidele kõige loomulikumaks keskkonnaks. Ujumine õpetab imikule tasakaalu- ja suunavaistu, aitab kaasa motoorikale ja koordinatsiooni arengule. Ujumine annab kogu eluks vajaliku liikuvuse ja vastupidavuse ning ühtlasi ka karastab neid. Imik õpib sukelduma, ennast pinnale tõmbama, vee peal õõtsuma ja vee all hinge kinni hoidma.

Imik on vees koos lapsevanemaga. Vajalik on veemähe, mida saab osta ka Aqva Hotel & Spa administraatori käest.

Info ja registreerimine:

326 0010 / veekeskus@aqvahotels.ee