Broneeri

Spaa­hoolitsused lastele

LASTEMASSAAŽ

Hell massaaž kehale, mis annab esmase kogemuse imelisest spaamaailmast. Sobib lapsele vanuses 7-12 eluaastat.
30 min 37,00 €

MEDY BEAUTY JET MASSAAŽIVOODI

Tervist kosutav ja heaolu loov energia tuleneb massaaži, soojuse ja vee ühisest toimest. Hoolitsus toimub vesimadratsil, mis tekitab kaaluta oleku tunde. Veejoad jäljendavad klassikalise massaaži põhiliikumisi, olenevalt valitud programmist.
15 min 21,00 €

SÜGAVPUHASTAV NÄOHOOLITSUS

Sobib lapsele vanuses 12-15. Värskendav naha puhastus, koorimine ja aurutamine. Sooja auru ajal nauditav peamassaaž. Seejärel eemaldatakse komedoonid ning kantakse nahale puhastav ja niisutav mereliste toimeainetega mask. Maski ajal lõõgastav kätemassaaž. Hoolitsuse lõpetuseks kantakse näole ja kaelale niisutav ja kaitsev kreem.
60 min 49,00 €

NIISUTAV JA VÄRSKENDAV NÄOHOOLITSUS

Sobib lastele vanuses kuni 12. Näohoolitsus algab näonaha puhastusega, seejärel kantakse nahale õrnatoimeline kreemkoorija, mille ajal saab nautida mõnusat peamassaaži. Seejärel näonaha turgutamine niisutava ja värskendava maskiga. Maski toimimise ajal kätemassaaž. Hoolitsus lõpeb niisutava näokreemi kandmisega nahale.
30 min 33,00 €

KÜÜNEHOOLITSUS

Küünte viilimine ja küünenahkade korrastamine, käte koorimine ning vanema loal küünte lakkimine. Hoolitsuse lõpetab niisutav kreem. Sobib lastele vanuses 4-12.
40 min 27,00 €