Broneeri

Massaažid

LÕÕGASTAV MASSAAŽ SELJAMÄHISEGA

Kehamassaaž kombineeritud soojateraapia, toksiinide eemaldamise ja niisutava nahahooldusega. Massaaž vähendab lihaspingeid ja lõõgastab sügavalt, isesoojenev kihisev seljamask omab toksiine väljutavat ja energiat andvat toimet. Soe mähis kihiseb mõnusalt selja all, tagab suurepärase lõõgastumise, massaaž on tulemuslikum.
60 min 72,00 €

PEA- JA ÕLAMASSAAŽ

Massaaži käigus keskendutakse survepunktidele näos, peas, kaelal ja õlgadel. Hoolitsuse muudab eriliseks juuste kammimine ning juuksejuurtele tilgutatav viinamarjaseemneõli.
45 min 54,00 €

HILOT MASSAAŽ

Traditsioonilises Filipiini massaažis kasutatakse banaanilehti, et hoida teraapia käigus tekkivat soojust ja tagada turvaline energiavool kehas. Massaaž aitab vabastada blokeerunud energiakanalid ning parandab üldist heaolu.
60 min 72,00 €

MASSAAŽ NELJAL KÄEL

Rootsi massaaži ja shiatsu võtteid hõlmav hoolitsus kahe massööri koostöös. Kahe massööri abil pööratakse lihastele palju rohkem tähelepanu ning kogu hoolitsus on tunduvalt intensiivsem kui ühe terapeudiga.
60 min 108,00 €

SHIATSU MASSAAŽ

Idamaa uskumuse kohaselt jookseb energiavoog üle terve keha mööda kindlaid kanaleid ehk meridiaane. Meridiaanidel oma kindlad survepunktid, mis mõjutavad teatud organeid. Kui hiina meditsiinis kasutatakse punktide survestamiseks nõelu, siis shiatsus tehakse seda sõrmede abil.
60 min 72,00 €
90 min 98,00 €

WELLNESS MASSAAŽ

Massaaž põhineb Hawaii Bodyworks tehnikal, mis tasakaalustab teie keha ja vaimu. Tagab meeldiva lõõgastuse, pärsib stressihormoone ning loob kehas harmooniat.
60 min 69,00 €
90 min 94,00 €

AROOMIMASSAAŽ

Massaaž põhineb Hawaii Bodyworks tehnikal, mis tasakaalustab teie keha ja vaimu. Tagab meeldiva lõõgastuse, pärsib stressihormoone ning loob kehas harmooniat. Teie ise valite meelepärase aroomiõli, lähtudes enesetundest ja eelistusest.
60 min 72,00 €
90 min 98,00 €

LÕÕGASTAV ÕLAVÖÖTME MASSAAŽ

Täiuslikud hetked pingete leevendamiseks selja- ja õlavöötmes. Põhjalik massaaž turjale, seljale, õlgadele. Masseerimisel kasutatakse sametist avokaado emulsiooni, mis pehmendab ja niisutab tõhusalt teie nahka.
30 min 43,00 €

VALGUSE JA SOOJUSE MAAGIA

Massaaž aitab vabaneda füüsilisest pingest. Massaažiküünalde kasutamine muudab selle erakordselt nauditavaks keha- ja nahahoolitsuseks. Sulanud massaažiküünla vaha koostises olevad soe kookosõli, eeterlikud õlid ja looduslikud vahad pehmendavad ja niisutavad nahka külluslikult.
60 min 72,00 €

ROOTSI MASSAAŽ

Klassikaline terve keha massaaž.
60 min 69,00 €

LAAVAKIVIMASSAAŽ

Massaaž soojade laavakividega on sügavlõõgastav, taastab keha energiavarusid. Mineraalsete kivide energia, soojus ja massaaž hellitavad teie keha ja hinge.
75 min 83,00 €

TAI MASSAAŽ

Tai massaaž on rahulik, hingamise rütmis teostatav massaaž, mis parandab lihaste elastsust, liigeste liikuvust ja vabastab vaimsest pingest. Massöör kasutab omaenda keharaskust, lisaks kätele kasutab ka jalgu, põlvi, küünarnukke. Massaaži tehakse matil, laia lõikega riietes (palume riietuda sportlikult).
60 min 72,00 €
90 min 98,00 €

Kuupakkumine BAMBUSE MASSAAŽ

Bambuse massaaž on lõõgastav ja samal ajal energiat andev, aitab leevendada lihaspingeid. Spetsiaalselt töödeldud bambusepulkasid kasutatakse mööda keha libistamiseks, erinevate venituste tegemiseks ning punktvajutusteks. Massaaž stimuleerib vere- ja lümfiringet, on vettväljutavate omadustega.
90 min 68,60 € 98,00 €

TAI HERBAL

Tai herbali teraapia ulatub tuhandete aastate taha ja kannab edasi teadmiseid, mida on pärandatud põlvest põlve. See kombineerib kokku traditsionaalse tai massaaži, aroomiteraapia ja taimede tervistava jõu. Massaaž soojade ravimtaimi sisaldavate kubudega aitab sügavalt lõdvestuda, vähendab stressi, stimuleerib vereringet, tõstab nii emotsionaalset kui füüsilist heaolu.
90 min 108,00 €

SHANGHAI MASSAAŽ

Terapeutiline sügavatoimeline lõõgastav massaaž. Massaaži tugevust reguleeritakse koostöös kliendiga, kas sügav, tugev või pehme. Shanghai massaaž sobib õlavöötme, selja ja jalgade vaevuste korral. Mõjutab energiavälja, rahustab, lõdvestab, ennetab ja vähendab stressi. Tasakaalustab keha ja vaimu, puhastab negatiivsest energiast.
60 min 72,00 €
90 min 98,00 €

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.