Jalamassaažid


Sisu: Turgutav Phytoceane spaarituaal väsinud jalgadele.
Hoolitsus algab jalgade koorimisega (nr 1) ja sooja rätikuga naha ettevalmistamisega (nr 2) jahutavaks geeliks, mis jääb kile alla jalgadele mõjuma (nr 3).Hoolitsus sisaldab lõõgastavat massaaži dekolteele ja kätele (nr 4).

Mõju: Koorimine eemaldab surnud naharakke ja stimuleerib nahapinda mikrotasandil. Spetsiaalne jahutav geel jalgadel ergutab vereringet ja tekitab neis värskustunde.
Sobib hästi ka rasedatele!

Sisu: Refleksoloogia võtteid hõlmav iidne teraapia, mis põhineb jalgadel asetsevate punktide stimuleerimisel, et parandada terve keha heaolu.
Tunniajalist hoolitsust alustatakse jalgade leotamisega soojas vees ning koorimisega soola baasil koorijaga. Pooletunnisel hoolitsusel kasutatakse leotamise asemel kuumasid käterätte lihaste ettevalmistamiseks eelseisvaks hoolitsuseks.
Sellele järgneb punktmassaaž, mida sooritatakse nukkide või sõrmeotstega (Tai jalamassaaži puhul on selleks tiikpuu pulk, mistõttu on Tai pisut tugevam hoolitsus).
Hoolitsuse käigus keskendutakse punktidele varvastel ja talla all, mis on seotud terve kehaga. Pärast punktmassaaži järgneb õli ja kreemiga sääre– ja põlvepiirkonna massaaž. Hoolitsuse alguses ja lõpus kasutab terapeut ka venitustehnikaid. Teraapia lõppeb kuumade rätikute asetamisega jalgadele, et kinnistada hoolitsuse käigus liikuma saadud energia ja soojus. 60minutiline hoolitsus sisaldab pea- ja õlavöötme massaaži.

Mõju: Hoolitsus parandab jalgade verevarustust ja üleüldist lümfisüsteemi tööd, tugevdab immuunsust, parandab jalgade liikuvust ja painduvust, vähendab stressi ja aitab lõõgastuda.

Sisu: Tunniajalist hoolitsust alustatakse jalgade leotamisega soojas vees ning koorimisega soola baasil koorijaga. Pooletunnisel hoolitsusel kasutatakse leotamise asemel kuumasid käterätte lihaste ettevalmistamiseks eelseisvaks hoolitsuseks. Jalgade massaažil kasutatakse õli ja kreemi. Hoolitsust viiakse läbi kasutades vaid peopesi. Massaaž on lõõgastav, rahulik, pigem pehme. Hoolitsuse alguses ja lõpus kasutab terapeut ka kergeid venitustehnikaid. Teraapia lõppeb kuumade rätikute asetamisega jalgadele, et kinnistada hoolitsuse käigus liikuma saadud energia ja soojus. 60minutiline hoolitsus sisaldab pea- ja õlavöötme massaaži.

Mõju: Hoolitsus parandab jalgade verevarustust, vähendab stressi ja aitab lõõgastuda.
Sobib ka rasedatele!

Sisu: Refleksoloogia võtteid hõlmav iidne teraapia, mis põhineb jalgadel asetsevate punktide stimuleerimisel, et parandada terve keha heaolu.
Tunniajalist hoolitsust alustatakse jalgade leotamisega soojas vees ning koorimisega soola baasil koorijaga. Sellele järgneb punktmassaaž spetsiaalse tiikpuu pulgaga. Hoolitsuse käigus keskendutakse punktidele varvastel ja talla all, mis on seotud terve kehaga. Tai jalamassaaž põhineb usul, et jalgadel asuvate punktidega saab positiivselt mõjutada organeid, lümfe ja süsteemi üle terve keha. Näiteks võib punkte masseerides leevendada peavalu, palavikku, kõhuhädasid, parandada vereringet ja aidata kaasa lõõgastumisele ja hea une tekkimisele. Pärast punktmassaaži järgneb õli ja kreemiga sääre– ja põlvepiirkonna massaaž. Tiikpuu pulgaga võetakse läbi punktid ka säärtel ja kasutatakse spetsiaalset piparmündisalvi (kamper, piparmünt, metüülsalitsülaat, ürdid, mentool). Hoolitsuse alguses ja lõpus kasutab terapeut ka venitustehnikaid. Teraapia lõppeb kuumade rätikute asetamisega jalgadele, et kinnistada hoolitsuse käigus liikuma saadud energia ja soojus.
Teraapia sisaldab ka pea- ja õlavöötme massaaži.

Mõju: Hoolitsus parandab jalgade verevarustust ja üleüldist lümfisüsteemi tööd, tugevdab immuunsust, parandab jalgade liikuvust ja painduvust, vähendab stressi ja aitab lõõgastuda.
Ei soovita rohkete veenilaiendite korral ega rasedatele.

Broneeri telefonil +372 326 0015

P-N 9:00 - 20:00
R-L 9:00 - 21:00