Näohoolitsused

Nii küpsele, kuivale ja tundlikule kui ka väsinud toonuseta nahale. Hoolitsus sisaldab puhastust, nahaseisundi analüüsi, mikrolihvimist, meso-rullikuga stimuleerivat massaaži, personaliseeritud vitamiinikokteili näole, näomassaaži, maski, kätemassaaži. Hoolitsuse lõpetab niisutav taaselustav kreem.

Noorendav kolmemõõtmeline iluteraapia kombineerib meditsiinilise tehnoloogia toime ja teadmised nauditavasse spaahoolitsusse. Hoolitsus sisaldab puhastust, nahaseisundi analüüsi ja kortsude hindamist, mikrolihvimist, instrumentidega ja manuaalset näomassaaži, pinguldavat maski, kätemassaaži. Lõpetuseks silma- ja näokreem.

Hoolitsus põhineb valgusravile sarnasel efektil, jäljendab LED- ja laserravi toimet ning seeläbi pinguldab nahka, annab loodusliku särava jume ja korrigeerib pigmendimuutusi. Hoolitsus sisaldab puhastust, mikrolihvimist, pigmendilaikude korrigeerimist, instrumentidega ja manuaalset näomassaaži, maski, kätemassaaži. Lõpetuseks kaitsev ja taastav kreem.

Noorendav iluhoolitsus. Hoolitsus sisaldab puhastust, mikrolihvimist, peamassaaži, miimikajoonte ja kortsukeste töötlemist, kalligraafilist pintslitega ja manuaalset silmaümbruse massaaži, manuaalset ja Aqvasafiir teraapiliste massaažipallikestega näomassaaži, silmaümbruse maski, näomaski, kätemassaaži. Hoolitsuse lõpetab noorendav taastav näokreem.

Meditsiinilisest iluravist lähtuv tõhus koorimine uuendab nahka. Ilurituaali põhiosaks on noorendav keemiline naha koorimine. See on optimaalselt tõhus, kuid turvaline nahka kooriv intensiivne hoolitsus. Parandab naha tekstuuri, vanusemärke.
Iluteraapia eesmärk: täiusliku välimusega nahk ja koheselt nähtav nooruslikum välimus. Juba esimese aktiivhoolduse järgselt näete, et naha tekstuur on ühtlasem, poorsus väiksem, kortsud siledamad ja jume säravam.


Iluhoolitsus teie silmaümbrusele ja huulekontuurile. Vähenevad väsimusnähud ja tursed. Naudingut pakub tõhus toniseeriv ja siluv massaaž.  

Hoolitsuse juhatab sisse Océathermie rituaal. Meigi eemaldamisele järgneb rahustav ja toniseeriv silmamask. Samal ajal kogete lõõgastavat kätemassaaži. Silmaümbrusesse ja huulekontuurile kantakse noorendav ja pinguldav seerum. Naudite spetsiaalset kalligraafilist massaaži siidiste pintslitega, järgneb toniseeriv ja siluv silmakontuuri massaaž. Lõpetuseks kantakse silmaümbrusesse teile sobiv kreem.

Sügavpuhastav tervet ja säravat jumet loov hoolitsus kõikidele nahatüüpidele. Suurepärane võimalus kogeda Océathermie näorituaali ja turgutada nahka. Hoolitus aitab nahal paremini omastada vajalikke aktiivaineid, parandab naha toonust.

Hoolitsuse juhatab sisse Océathermie rituaal. Meigi eemaldamisele järgneb naha koorimine ja puhastav aurutamine (vajadusel komedoonide eemaldamine). Sooja auru ajal lõõgastute peamassaaži nautides. Seejärel toimib sügavpuhastav rikkalik merelisi aktiivaineid sisaldav niisutav ja pinguldav mask. Samal ajal kogete lõõgastavat kätemassaaži. Lõpetuseks kantakse silma– ja suuümbrusesse rahustav ning pinguldav geel, näole ja kaelale nahatüübile vastav kreem.

Hellitav niisutav ja kosutav hoolitsus janusele, kuivale ja väga kuivale nahale.  Tundeid virgutav mereline näohoolitsus viib teid reisile, mis algab Okinawa saarelt ning jätkub piki Tšiili rannikut. Ainulaadsed niisutavad aktiivained kosutavad niiskuse järele janunevat nahka, taastavad heaolutunde ja sära. 

Hoolitsuse juhatab sisse Océathermie rituaal. Järgneb näonaha puhastus ja toniseerimine. Nahatüübile vastava puhastava koorijaga eemaldatakse elutud naharakud. Puhastav aurutamine koos niisutava eliksiiriga annab nahale uue hingamise. Samal aja lõõgastute peamassaaži nautides. Järgnevalt kantakse näole, kaelale ja dekolteepiirkonda inkade iidsete tarkuste baasil loodud rahustav ja toniseeriv massaažigeel.
Hoolitsuse kõrghetkeks on ainulaadne massaaž Océathermie meetodil. Seejärel valmistatakse hinnalisi merelisi aktiivaineid sisaldav mask spetsiaalselt teile. Kihisev õhuline sügavniisutav mask muudab vormi ja pinguldab nahka. Kogete lõõgastavat kätemassaaži. Lõpetuseks kantakse silma– ja suuümbrusesse siluv ning trimmiv geelkreem, näole ja kaelale kaitsev ning niisutav päevakreem.

Hoolitsus esimestele kortsukestele, mis aitab võidelda vanusemärkide vastu. Elustav ja taastav impulss naha elujõu ja toonuse taastamiseks. 

Océathermie algusrituaal aitab eemale jätta argipäeva askeldused. Järgneb näonaha puhastus ja toniseerimine. Nahatüübile vastav puhastav koorija aitab eemaldada elutud naharakud. Puhastav aurutamine toimub koos merelise taastava ja siluva eliksiiriga. Lõõgastute peamassaaži nautides.

Järgnevalt kantakse näole, kaelale ja dekolteepiirkonda modelleeriv massaažikreem ühes trimmiva seerumiga. Ainulaadne massaaž Océathermie meetodil sisaldab samuti kalligraafilist massaaži, silub ja trimmib näonahka. Tõhusa noorendava efekti tagab topeltmask. Näoovaali, suuümbruse ja põsesarnade kontuure vormib taastav noorendav mask, millele asetatakse soe tahkuv ja trimmiv mask.

Termoaktiivne kontrasttemperatuuriga (soe/külm) mask aktiveerib nahas mikrotsirkulatsiooni ja pinguldab nahka. Maski ajal saate nautida massaažo kätele. Lõpetuseks kantakse silma– ja suuümbrusesse siluv ning trimmiv geelkreem, näole ja kaelale kaitsev ning taastav aktiivkreem.

Tundlikule ja ärritusnähtudega nahale. Uskumatult õrnas ja värskendavas hoolitsuses on kombineeritud rahustavad ja tundlikkust alandavad toimeained, mille järgselt tunnete koheselt muutusi – nahk on pehme ja mõnus.

Hoolitsuse juhatab sisse Océathermie rituaal. Meigieemaldus, naha puhastus ja toniseerimine rahustavad tundlikku nahka. Pehme koorija eemaldab elutud naharakud. Rahustav vaht aitab mõnusa sooja aurujoa all nahal sügavamalt puhastuda. Lõõgastute peamassaaži nautides. Massaažikokteil valmistatakse modelleerivast massaažikreemist ja rahustavast vahust.

Täiuslik massaaž Océathermie meetodil kosutab ja rahustab tundlikku nahka. Seejärel teeb imet rahustav ja niisutav geelmask näol ning kaelal. Kätemassaaž lisab heaolu. Hoolitsuse lõpus kantakse silma – ja suuümbrusesse siluv ning noorendav geel,  näole ja kaelale rahustav ning niisutav aktiivkreem.

Sügavpuhastav ja tasakaalustav intensiivne hoolitsus. Eemaldab liigse läike, ahendab poore. Ideaalne turgutus kombineeritud, rasusele ja ebapuhtale nahale. Samuti suurepärane valik, kui elate linnas, töötate palju arvutiga ning nahk on väsinud ja stressinähtudega. Taastab särava jume.

Hoolitsuse juhatab sisse Océathermie rituaal. Järgneb näonaha puhastus ja toniseerimine. Nahatüübile vastava puhastava koorijaga eemaldatakse elutud naharakud. Puhastav aurutamine koos puhastava ja tasakaalustava eliksiiriga annab nahale uue hingamise. Samal aja lõõgastute erilist peamassaaži nautides.

Järgnevalt valmistatakse massaažikokteil modelleerivast massaažikreemist ja puhastavast seerumist, mis kantakse näole, kaelale ja dekolteepiirkonda. Hoolitsuse tipphetkedeks on ainulaadne massaaž Océathermie meetodil. Seejärel saab toimida toksiine väljutav koralliekstrakte sisaldav matistav mereline mask.  Kogete lõõgastavat kätemassaaži. Lõpetuseks kantakse silma– ja suuümbrusesse siluv ning trimmiv geelkreem, näole ja kaelale niisutav ning matistav päevakreem.

Luminoossust andev pleegitav, niisutav hoolitsus. Ühtlustab jumet ja muudab heledamaks naha tumedaid laigukesi.

Hoolitsuse juhatab sisse Océathermie rituaal. Meigieemaldus, naha puhastus ja toniseerimine rahustavad nahka. Järgneb topeltkoorimine. Esmalt eemaldab pehme mereline koorija pindmised elutud naharakud. Järgneva 10 minuti jooksul toimivad koorivad AHA ehk puuviljahapped. Naudite peamassaaži.

Pehme tasakaalustav ja niisutav puhastuskreem valmistab naha ette spetsiaalseks massaažiks. Näole, kaelale ja dekolteepiirkonda kantakse massaažikokteil, mis valmistatakse modelleerivast massaažikreemist ja niisutavast seerumist. Ainulaadne massaaž Océathermie meetodil sisaldab samuti kalligraafilist massaaži, silub ja trimmib näonahka.

Järgneb jumet ühtlustav ja pleegitav koralliekstrakte sisaldav mereline mask.  Kogete lõõgastavat kätemassaaži. Lõpetuseks kantakse silma-  ja suuümbrusesse siluv ning trimmiv geelkreem, näole ja kaelale niisutav ning pleegitav päevakreem.

Järgneva nädala jooksul pole soovitav päevitada, külastada solaariumit ja käia kuumas saunas. Vajalik on kasutada 10 päeva jooksul päikesekreemi alates kaitsefaktorist SPF 15.


Intensiivne niisutav, sügavpuhastav ja noorendav hoolitsus ultraheliga kõikidele nahatüüpidele.

Ultrahelihoolitsus taastab, puhastab, aitab parandada naha seisundit ja vähendab suurepäraselt vananemise märke. Ultraheliteraapia sobib igas vanuses ja igat tüüpi nahale - ka väga tundliku ja õhukese ning kapillaarilaienditega naha puhul.

Lisaks sügavpuhastavale toimele kiirendab ultrahelihoolitsus uute naharakkude tootmist, stimuleerib vere- ja lümfiringet, kiirendab toksiinide eemaldumist ja parandab naha hapnikuvarustust. Aktiivainete kombinatsioon kindlustab naha küllusliku niisutamise. Maski all lõõgastudes naudite dekolteemassaaži. Seejärel jääb nahka hellitama aktiivseerum ja 24h–kreem.

Külluslik taastav ja noorendav spaa nimirituaal – näohoolitsus. Parim valik (alates 30+) kui soovite luksuslikku näohoolitsust ning nautida erinevaid massaaže.  Kogete manuaalset ja kalligraafilist näomassaaži,  peamassaaži, manuaalset ja roosa graniitkiviga massaaži kätele ja dekolteele ja kõhule. Suurepärane lõõgastus ja kaugetelt maadelt pärit hinnalised ilueliksiirid loovad hea enesetunde ja teevad imet. Hoolitsuse tulemusi näete ja tunnete kohe. Need on hetked, mida väärite!

Luksusliku taastava särahoolitsuse näole juhatab sisse Océathermie rituaal ja lõõgastav massaaž roosa graniitkiviga. Järgneb näonaha puhastus ja toniseerimine. Unikaalne mikrolihvimise rituaal näo-, kaela- ja dekolteepiirkonnas ning kätel tasandab peeneid nahajooni ning kortse, puhastab nahka tõhusalt, nahk muutub silmnähtavalt siledamaks.

Silmaümbrust taastab pinguldav ja rahustav mask ning kujundav massaaž. Seejärel kantakse näole, kaelale ja dekolteepiirkonda trimmiv ja modelleeriv massaažikreem. Tõeliselt nauditav on ainulaadne siluv ja trimmiv massaaž Océathermie meetodil, mis sisaldab samuti kalligraafilist massaaži siidiste pintslitega. Järgnevad kaks tõhusat maski, niisutav ja taastav säramask ja trimmiv vormi muutev efektimask. Eesmärk taastada ja pinguldada nahka.

Esimese maski ajal naudite peamassaaži, trimmiva efektimaski ajal aga massaaži kätele, käsivartele ja dekolteele. Lõpetuseks kantakse silma– ja suuümbrusesse siluv ning trimmiv kreem, näole ja kaelale taastav ning trimmiv päevakreem.

Luksulik hoolitsus küpsele ja nõudlikule nahale. Aitab tõhusalt tasandada kortsukesi ja peeneid jooni ning toniseerib lõtvunud nahka. Hoolitsuse järgselt tunnete paranenud toonust ja näete säravat jumet!   

Luksusliku noorendava hoolitsuse juhatab sisse Océathermie rituaal. Järgneb näonaha puhastus ja toniseerimine. Tundliku ja nõudliku naha koorija aitab eemaldada elutud naharakud näo-, kaela- ja dekolteepiirkonnast.

Järgnevalt kantakse näole, kaelale ja dekolteepiirkonda trimmiv ja modelleeriv massaažikreem. Ainulaadne massaaž Océathermie meetodil sisaldab samuti kalligraafilist massaaži, silub ja trimmib näonahka. Järgnevad kaks tõhusat maski, trimmiv vormi muutev ning termoaktiivne mask. Eesmärk taastada ja pinguldada nahka.

Esimese maski ajal kogete peamassaaži. Kontrasttemperatuuriga maski ajal naudite käte massaaži. Termoaktiivne mask aktiveerib nahas mikrotsirkulatsiooni ja pinguldab nahka.  Lõpetuseks kantakse silma– ja suuümbrusesse siluv ning trimmiv kreem, näole ja kaelale taastav ning trimmiv päevakreem.

Permanent Contour® - iidse Idamaa metoodika ning kaasaaegsete tehnoloogiate kooslus. Massaažiaparaat Permanent Contour® töötab pidevalt välja pehmet auru, mis läbib rohttaimede kotikesed (alpi rohttaimede – kurkuma, ingveri, patšuli, kampri jne segu). Spetsiaalseid rohttaime läbides küllastub aur kasulike ainetega ning osutab positiivset mõju nahale ja organismidele tervikuna massaaži tegemisel.

Selles hoolduses tehakse massaaži spetsiaalsete kotikestega, mis on täidetud 13 liiki rohttaimete koostisega, mis omavad kolme põhiefekti: massaaž, rohttaimete mõju ning koorimine. Rohttaimede kotikesed on ühekordseks kasutamiseks.

Te saate valida hoolitsusi kas keha või näo jaoks.
Näohoolitsuses puhastatakse nahka enne massaaži ning hoolitsuse lõppedes kantakse nahale spetsiaalne niisutav ja rahustav kreem.
Kehahoolitsuses kasutatakse nii massaažiaparaati Permanent Contour kui ka käsitsi massaaži.

 Permanent Contour:

  • lõõgastab ja masseerib;
  • ravib tselluliiti ja korrigeerib figuuri;
  • ravib ja ennetab kroonilist väsimust;
  • leevendab lihasvalu ja -turseid;
  • ravib liigeseid;
  • parandab naha välimust.

Värskendav, sära andev, niisutav ning vananemise märke vähendav näohoolitsus ühendab endas lummavad lillearoomid ning luksuslikud ehtsat kulda sisaldavad tooted.

Hoolitsuse juhatab sisse naha õrn puhastamine, millele järgneb näo, kaela ning dekoltee koorimine. Seejärel kantakse nahale sügavniisutav toitev seerum, millel aitab nahka niisutada soe aur. Sooja auru ajal lõõgastute peamassaaži nautides ning pärast seda kogete rahustavat näomassaaži.

Seejärel kantakse näole ehtsa kulla sisaldusega geelmask, mis on ühtlasi nii jahutava, niisutava, toitva kui noorendava toimega. Maski mõjumise ajal naudite lõõgastavat kätemassaaži, milleks kasutatakse samuti kulda sisaldavat massaažikreemi. Hoolitsuse lõpus kantakse näole ja kaelale nahatüübile vastav kreem.

 

Broneeri: +372 326 0015
P-N 9:00 - 20:00
R-L 9:00 - 21:00