Broneeri

Kinkekaart

Kinkekaart

Aqva spaa kinkekaart on parim kingitus inimesele, kes armastab spaaelamusi, veemõnusid ja saunatamist ning naudib lõõgastavaid massaaže ja head toitu!

Kinkekaart

Miinimum summa 25€

Juhul kui soovite kinkekaarti kinkida sõbrale, siis palun sisestage tema andmed alljärgnevasse ankeeti.

 

Kinkekaarte on võimalik osta Sulle sobivale summale. Saad need soetada Aqva hotelli, veekeskuse või spaakeskuse vastuvõtust, e-poest või telli see endale koju posti teel meie müügiosakonnast!

Kaardi posti teel väljastamise eelduseks on ettemaksu laekumine. Kinkekaardi tellimisel posti teel lisandub juurde tähitud kirja saatmise tasu 7,90 €.
Telli kaart müügiosakonna telefonil +372 326 0005 või e-postil: sales@aqvahotels.ee

Aqva summalisi kinkekaarte saab osta ka Wrisi kontoritest Tallinnas ja Jõhvis, Estraveli büroodest Tallinnas (Suur-Karja büroo, Pärnus (Pikk 12, Martensi maja) ja Tartus (Vallikraavi tänava büroo). Saadaval 50 € ja 100 € väärtuses kinkekaardid.

Teenused (hoolitsused, majutus, paketid), mille eest soovite tasuda kinkekaardiga, palume eelnevalt broneerida otse hotelli müügiosakonnast E-R 9-17 telefonil: 326 0005 või e-postil: sales@aqvahotels.ee

Kinkekaardist

  1. Kinkekaart on summaline. Kinkekaardi kõige väiksem väärtus on 25 €.
  2. Kinkekaarti saab realiseerida kõikides Aqva Hotel & Spa üksustes.
  3. Kinkekaart ei ole personaalne, seda võib edastada kolmandatele isikutele.
  4. Kui tarbitavate teenuste summa ületab kinkekaardi väärtuse, siis nende eest tasub kaardiomanik täiendavalt. Kui valitud teenuse maksumus on väiksem kui kaardi väärtus, siis kasutamata jääki rahas välja ei maksta. Kinkekaarti ei pea korraga realiseerima, seda saab kasutada korduvalt kehtivusaja jooksul, kuni seal on rahalisi vahendeid.
  5. Kinkekaarti ei saa vahetada sularahaks.
  6. Kinkekaardi kehtivusaeg on pool aastat.
  7. Kinkekaart kehtib maksevahendina ainult otse läbi hotelli broneeritud teenustele, seda ei saa arveldamiseks kasutada läbi online broneerimissüsteemide või edasimüüjate kaudu broneeritud teenustele.
  8. Kinkekaardiga ei saa osta uut kinkekaarti.
  9. Kehtivusaja ületanud kaarti ei ole võimalik arveldamisel kasutada. Kaart annulleeritakse. Rikutud või kaotatud kinkekaarti ei vahetata uue kaardi ega sularaha vastu.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.